صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بازتــاب روانســـــر
انعکاس اخبار و رویدادهای روانسر و خواندنیها

1500 میلیارد ریال ( 150 میلیارد تومان) اعتبار برای اجرای طرحهای آب منطقه ای کرمانشاه در سالجاری اختصاص یافته است.

مدیر امور آب منطقه ای استان کرمانشاه در روانسر گفت: افتتاح و آبگیری سد آزادی، آبگیری دایک گیلانغرب، شروع عملیات سامانه گرمسیری و سد هواسان از عمده برنامه های آب منطقه ای در سالجاری است.

کهریزی با اشاره به اینکه 8 درصد آبهای جاری کشور در کرمانشاه قرار دارد افزود: تاکنون 4 سد با حجم آب 313 میلیون مترمکعب در سال، احداث شده و کار 9 سد دیگر به حجم آب 433 میلیون متر مکعب در سال ، در حال ساخت است.

وی تعداد سدهای در دست مطالع استان را 16 سد با حجم 513 متر مکعب در سال عنوان کرد و دفزود: اجرای طرحهای آبرسانی به شهرهای کرمانشاه، پبوه و سنقر به مقدار 74 میلیون متر مکعب در سال از عمده طرحهای آبرسانی در دست اجرای آب منطقه ای استان است.

امام جمعه روانسر نیز از مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام یاد کرد و گفت: نگاه مردم و مسئولان باید هماره معطوف به ارمانها و ارزشها بوده  و با همت و تلاش مضاعف برای رسیدن به این مدارج عالی و سطوح مطلوب تلاش نمایند.

ملا عبداله غفوری افزود: مهمترین کارکد مسئولین توجه به آبادانی و رشد و توسعه بوده و ما باید با حفظ هوشیاری از دامهایی که دشمن گشوده است به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه داشته باشیم.

فرماندار روانسر نیز گفت: برای مطالعه احداث سد مخزنی کیلانبر از سال گذشته تاکنون یک میلیارد و 200 میلیون ریال تخصیص داده شده است.

جلال صفری افزود: در اعتبار سالجاری این شهرستان 4 میلیارد و 818 میلیون ریال برای احداث کانال سمت چپ و راست شبکه روانسر، مطالعه و اجرای آبرسانی به شهر روانسر، مطالعه طرخهای کوچک تامین آب روانسر ، ساماندهی رودخانه های خشکه رود، آسم اباد و سراب جابری اختصاص یافته است.

در ادامه ساختمان امور آب روانسر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

اسلایدر

دانلود فیلم